3 Blogi, które czytam, by się uspokoić, zmądrzeć i być bardziej Eko | Share Week 2017

Dziś krótko. Bardzo krótko. Oto trzy blogi, które czytam, by być lepszą, mądrzejszą i bardziej Eko. To pierwszy Share Week, w którym biorę udział.

  1. Renata Rusnak Naturalnie – Blog Renaty Rusnak to blog osobisty, a blogi osobiste czyta się z sympatii i duchowego pokrewieństwa z piszącymi. Renata to aktywna, twórcza dusza, która w swoim życiu zajmowała się tak różnymi rzeczami jak: tłumaczenie ukraińskiej literatury, prowadzenie wegerestauracji czy szkolenie psów. Na blogu pisze o świadomym życiu, gotowaniu, popkulturze. Jest eko, nie zapomina o duchu. Lubię ją. 
  2. Mitologia współczesna – Czytam z tęsknoty za świetnymi studiami; z miłości do mitów i legend, z chęci zrozumienia współczesnego świata. Mitologia współczesna to blog prowadzony przez semiotyka kultury Marcina Napiórkowskiego, który szuka odpowiedzi na pytania: dlaczego wierzymy w to, co wierzymy i dlaczego jesteśmy tacy dziwni 🙂
  3. Na nowo śmieci – Julia pisze o upcyklingu, segregacji odpadów i ekologi. Starym, popsutym rzeczom daje drugie życie. Pokazuje, jak kupować mniej. Cenie jej minimalistyczne podejście do życia, zadziwia mnie niesamowitymi pomysłami na urządzenie domu. Blog z gatunku praktycznych i przejrzystych.

Share Week kilka lat temu stworzył Andrzej Tucholski. Idea jest prosta i polega na promowaniu twórców blogosfery. Share Week pokazuje jak bogata i różnorodna jest polska sieć. W poprzedniej edycji zgłoszono prawie 800 twórców!