O BLOGU | O AUTORCE | KONTAKT

BLOWMINDER | Blog o ideach | Pisze Katarzyna Wiekiera

Moje życie krąży wokół pisania. Kiedyś studiowałam dziennikarstwo i filozofię. Dziś na chleb i książki zarabiam jako copywriterka. Na blogu dzielę się swoimi zainteresowaniami. Piszę o ideach, osobistym rozwoju i zmianie. Piszę o tym, że świat może być lepszym miejscem do życia, i że my sami możemy wieść lepsze, twórcze, szczęśliwsze życie. W zgodzie z sobą. Kiedy nie piszę, tańczę, śnię, ćwiczę jogę albo po prostu spaceruję (ale wtedy układam haiku, więc tak jakbym pisała).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na:
katja.wie@gmail.com

Jeśli potrzebujesz copywritera, poznaj moje kocie wcielenie. Działam w sieci jako Złoty Kot pod adresem:

www.zlotykot.pl 

Zapraszam 🙂

BLOWMINDER

Blowminder to blog o tym co ważne; o ideach, osobistym rozwoju i zmianie. Owoc poszukiwań zaraźliwych i wartych szerzenia – książek, myśli, trendów i ciekawych postaci. Zbiór notatek z psychologii, filozofii, sztuki, ekologii, antropologi i wiele więcej. Remix idei. Nie ma tu nawet śladu – złośliwości, szczucia czy codziennej bieżączki. Są inspirujące teksty i subiektywna podróż po świecie, który ma znaczenie.

„Słowa oświecające dusze są cenniejsze od klejnotów”. Hazrat Inayat Khan

 „Stwórz swoją własną Biblię. Pozbieraj w całość wszystkie słowa i sentencje przeczytanych dzieł, które były dla Ciebie niczym porażający blask anielskich trąb”. Ralph Waldo Emerson